# obrazy na ścianę - kim jesteśmy?

Jesteśmy polską MANUfakturą wykonującą obrazy na ścianę. Obrazy, które są rękodziełami – dzięki temu mamy pewność, że to co zakupisz w naszym sklepie, jest jedynym w swoim rodzaju unikalnym produktem. Wykorzystujemy różnorodne materiały – bawimy się nimi, testujemy – a najlepsze nasze prace możesz zobaczyć w naszym sklepie oraz u klientów z całego świata.

# dekoracje ścienne - dla kogo?

Wierzymy, że nasze produkty mogą być wyjątkowym, designerskim dodatkiem dla każdego z Was. Z przyjemnością porozmawiamy również o projekcie indywidualnym. A jeżeli jesteś architektem / projektantem wnętrz – skontaktuj się z nami – porozmawiamy o warunkach współpracy 🙂

# manutte

Nasze produkty tworzymy z dbałością o szczegóły. Natomiast kochamy niepowtarzalność, a czasem wręcz niedoskonałość, materiałów naturalnych – a właśnie takie są materiały które wykorzystujemy najczęściej do swoich prac. Znajdziesz u nas produkty z aktywowaną rdza, mchem, miedzią, betonem – i nie tylko :). Niektóre nasze produkty znajdziesz również w ofercie marki OVO (www.ovo.design) która jest naszym drugim brandem – mogliśmy się spotkać w trakcie Warsaw Home, Imm w Kolonii lub mogłeś o nas przeczytać w wielu gazetach branżowych.