Obrazy - beton

Obrazy z betonem to wyjątkowa dekoracja która doda uroku i natury do Twojego wnętrza. W naszej pracowni wykorzystujemy ten jakże wdzięczny materiał w unikalny sposób i łączymy go z mchem, dodajemy kolorów, struktury. Poznaj nasze produkty, a jeżeli zainspirowałeś się naszymi pracami, lecz chcesz stworzyć własną, w 100% spersonalizowaną kompozycję, skontaktuj się z nami.

Obrazy z betonu - urzekająca surowość formy

Obrazy z betonu to nietypowe i nieczęsto współcześnie spotykane dekoracje ścienne, których chłodny i stonowany charakter zyskuje coraz większe uznanie wśród architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Obrazy z betonu to rozwiązania dekoracyjne, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom — a w szczególności tym, które znudzone są już wszechobecnym ciepłem, tęczową i pastelową kolorystyką oraz miękką, wręcz pluszową przytulnością tak ochoczo dziś oferowaną przez większość producentów artykułów wyposażenia wnętrz. Obrazy z betonu to zdecydowanie coś więcej niż tylko zwykłe dekoracje ścienne. Obrazy z betonu wyraźnie różnią się od innych obrazów dostępnych na rynku, ponieważ we wnętrzach zaaranżowanych z ich użyciem, wprowadzają szczególny, niepowtarzalny i trudny do odtworzenia klimat. Jeżeli chciałbyś pozytywnie zaskoczyć swoich domowników oraz gości, rozważ zakup oferowanych przez nas obrazów z betonu. Gwarantujemy, że nasze obrazy z betonu tak odmienią Twoje wnętrze, że trudno będzie Ci je poznać!

Czy obrazy z betonu to industrialna aranżacja wnętrz?

Obrazy z betonu są oryginalnym rodzajem dekoracji ściennych. Podkreślmy, że ich szczególna specyfika, w jakikolwiek sposób nie ogranicza możliwości wykorzystania tych obrazów w trakcie projektowania wnętrza. Obrazy z betonu to odpowiedź na rosnące zainteresowanie naszych Klientów industrialno-loftowym stylem zagospodarowywania przestrzeni. Obrazy z betonu, choć w przekonaniu wielu nadają się tylko i wyłącznie do aranżowania wnętrz o charakterze typowo industrialnym, z powodzeniem mogą być również wykorzystywane we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich, minimalistycznych, a nawet kolonialnych, glamour czy art deco. Czasem warto jest wyłamać się poza utarte schematy, gotowe rozwiązania czy sprawdzone możliwości. Obrazy z betonu dają nam właśnie tę niepowtarzalną możliwość poeksperymentowania w naszych wnętrzach. Na co więc jeszcze czekasz? Do dzieła!

Obrazy z betonu - designerskie ściany

Nasze obrazy z betonu charakteryzują się chłodną kolorystyką oraz prostym, minimalistycznym wykończeniem. Warto jednak pamiętać, że obrazy z betonu to nie tylko surowy beton. Mnogość materiałów, z jakich korzystamy podczas tworzenia naszych obrazów z betonu, może zaskoczyć niejedną osobę. Obrazy z betonu to także naturalny, stabilizowany mech (płaski, poduszkowy bądź chrobotek), który dzięki swojej żywej, zielonej kolorystyce, nadaje ostatecznej całości szczególnego, przyjemnego dla oka wyrazu. Obrazy te, to również specjalistyczne i dostępne tylko na zamówienie, włoskie farby i lakiery w odcieniu złota, które dodają naszym obrazom z betonu szyku, prestiżu oraz ponadczasowej elegancji. Połączenie tak różnych i zupełnie niepodobnych do siebie materiałów potrafi zrobić na odbiorcy wręcz piorunujące wrażenie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, którym charakteryzują się również niektóre spośród naszych obrazów z betonu, są regularne wzory i wyżłobienia odbite na nich za pomocą specjalistycznych stempli. Zaskakujące, prawda? Kto powiedział, że beton musi być nudny?

Panele beton architektoniczny

Panele z betonu architektonicznego są coraz częściej spotykanym sposobem na udekorowanie wnętrza. My poszliśmy krok dalej – stworzyliśmy obrazy, małe dzieła sztuki. Z jednej strony zachwycamy się minimalizmem, surowością i naturalnością zwykłego betonu, ale to co wyróżnia nasze produkty to dodatkowe wstawki i dekoracje – mech, złoto, miedź. To wszystko sprawia, że nasze produkty wyróżniają się spośród innych, dostępnych na rynku

Obrazy - sztuka w Twoim wnętrzu

Obrazy z betonu, które dostępne są w naszej ofercie, to prawdziwe małe dzieła sztuki. Nasze obrazy z betonu to remedium na pewnego rodzaju powtarzalność, sztampowość, która zdaje się, że już na dobre zagościła w większości sklepów z produktami dekoracyjnymi do wnętrz. Betonowe obrazy, które znaleźć można w naszej ofercie, odczarowują i ostatecznie korygują fałszywe przekonanie o tym, że beton to składnik, który wykorzystywany może być jedynie podczas prac remontowych czy budowlanych. Obrazy z betonu kuszą nas swoją oryginalnością i aż proszą się, aby zawiesić je w różnych wnętrzach i popróbować wszelkich możliwych konfiguracji i połączeń z materiałami, które pokrywają nasze ściany. Nie masz pomysłu na swoją ścianę? Pomyśl o naszych obrazach z betonu!

Czy obrazy są dostępne dla każdego?

Tak, dzięki produktom Manutte, obrazy z betonu są dostępne dla Was wszystkich. Produkowane przez nas obrazy z betonu, są teraz dostępne dla niemal każdego. Obrazy z betonu to dekoracje, które pozwolą zaaranżować ścianę w sposób nie tylko pomysłowy, lecz także relatywnie tani i zupełnie nieobciążający dla budżetu, jakim dysponujemy. Nasze obrazy z betonu oferujemy w  atrakcyjnych cenach —  dla tak pięknych dekoracji, jak nasze obrazy z betonu warto nie szczędzić grosza…

Manutte to obrazy z betonu, ale nie tylko…

Marka Manutte specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży obrazów, które za każdym razem zaskakują nietypowymi połączeniami użytych materiałów, ale również nieszablonowymi formami czy ciekawymi kolorami. Niezwykle istotną gałęzią naszej działalności jest produkcja obrazów z betonu. Beton to wyjątkowo wdzięczny materiał, a korzystanie z niego w trakcie projektowania wnętrz, z pewnością doda im niepowtarzalnego uroku — jedynego w swoim rodzaju i trudnego do podrobienia innymi metodami. Oprócz obrazów z betonu, w naszej ofercie znaleźć można również obrazy wykonane z takich materiałów jak: mech, miedź, patyna, rdza czy łupek, jednak to właśnie beton posiada w sobie tę iskrę tajemniczości, która przyciąga ludzkie spojrzenia i budzi refleksje nad istotą piękna ukrytego w jego prostocie. Razem z marką Manutte możesz wprowadzić swoje wnętrze na wyższy, zapewne nie znany Ci dotychczas poziom estetyki. Wystarczy tylko, że zaufasz nam i naszym obrazom!

Beton na ścianie - czy tylko pod tynkiem?

Obrazy z betonu z powodzeniem sprawdzą się zarówno w domu czy mieszkaniu, ale również w biurze, hotelu, galerii handlowej czy innym, dowolnym wnętrzu — tym prywatnym, jak i komercyjnym. Istnieje dokładnie tyle koncepcji zagospodarowania ścian z użyciem naszych obrazów z betonu, ilu jest ludzi na świecie. Dosłownie nic nie ogranicza możliwości, jakie stwarzają nasze obrazu z betonu podczas projektowania wnętrz. Jeżeli obrazy z betonu doskonale odnajdują się w minimalistycznej przestrzeni domowego zacisza, dlaczego nie wykorzystać ich podczas projektowania np. poczekalni w holu stacji kolejowej? Sklepy, kawiarnie, restauracje, a nawet szpitale czy gabinety lekarskie. W każdym z tych miejsc nasze obrazy z betonu doskonale się odnajdą i będą sprawiać wiele radości tym, którzy zwrócą na nie swoją uwagę. Rekomendujemy: zawsze zwracajcie uwagę na otaczający Was beton! Warto!

Unikalne obrazy z betonu

Unikalne obrazy z betonu to efekt pracy naszych artystów. Pamiętajmy, beton betonowi nierówny 🙂 – zapewniamy Cię, że nie ma na świecie dwóch, jednakowych obrazów z betonu. Każdy obraz z betonu jest unikatowy i na swój sposób wyjątkowy. Jeżeli marzy Ci się obraz, który jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, rozważ zakup jednego z naszych obrazów z betonu. Każdy z tych obrazów wyprodukowany został w dokładnie jednym egzemplarzu. To kawałek prywatnej i osobistej sztuki, której piękno będzie cieszyło tylko Twoje oczy. Pozwól sobie na odrobinę takiego luksusu!

Obrazy z betonu premium

Obrazy z betonu naszej marki są niejako produktami premium, oferujemy w wielu kombinacjach rozmiarowych i kolorystycznych. Nasze obrazy z betonu najczęściej można dostać w standaryzowanych ramach o wymiarach: 30/40 cm, 40/50 cm, 50/50 cm oraz 50/70 cm. Chętnie natomiast podejmiemy się również realizacji zamówień niestandardowych — obrazów z betonu w całości zaprojektowanych przez naszych Klientów, ale wyprodukowanych przez nas. Jeżeli marzy Ci się jakiś szczególny wzór, kolor lub rozmiar obrazu z betonu — prosimy o niezwłoczny kontakt. Razem stworzymy dzieło, z którego wszyscy będziemy jednakowo zadowoleni!

Obrazy z Polski

Obrazy z betonu tworzymy w Polsce. Są to produkty, które zaskakują niezwykle wysoką jakością wykonania. Takie dekoracje, oprócz tego, że są naprawdę solidne i trwałe, cechują się również ponadczasowym wzornictwem, które zwraca na siebie uwagę. Nasi projektanci, tworząc obrazy z betonu opierają się na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz solidnej wiedzy płynącej z praktyki. Czerpią oni także inspiracje z trendów, jakie współcześnie wiodą prym w świecie designu. Obrazy z betonu to produkty w 100% polskie — wykonane w Polsce oraz przez polską manufakturę, jednakże jako marka myślimy globalnie dlatego możesz nas spotkać na różnych eventach i targach nie tylko w Polsce ale w Niemczech, Włoszech, Brazylii.

Obraz z betonu jako prezent

Obraz to świetny prezent. Myśląc o prezencie dla bliskiej nam osoby, warto rozważyć podarowanie jej obrazu z betonu. Każdy, kto jest choć odrobinę czuły i wrażliwy na sztukę, z pewnością doceni piękno takiego podarunku. Obraz z betonu to doskonały pomysł na prezent z wielu okazji — począwszy od komunii świętej naszego dziecka, a kończąc na urodzinach np. babci lub dziadka. Zaskocz najbliższą sobie osobę i podaruj jej obraz z betonu — niezwykłą dekorację, której na pewno się nie spodziewa!