Obrazy z mchem

Poznaj naszą kolekcję obrazów w których wykorzystaliśmy naturalny mech. Różnorodność form oraz designu możliwa była dzięki niebanalnym połączeniom różnego rodzaju mchu (chrobotek, mech płaski bądź poduszkowy) z materiałami takimi jak rdza, beton. Jeżeli zainspirowałeś się naszymi pracami, ale chcesz stworzyć własną, w 100% spersonalizowaną kompozycję, skontaktuj się z nami.

Obrazy z mchu

Obrazy z mchu to wyszukane i niezwykle pomysłowe dekoracje dla Twojej ściany. Nasze obrazy z mchu stanowią alternatywę dla nudnych, banalnych i mniej designerskich obrazów, plakatów czy ozdób, których formy i wzory powtarzają się w niemal każdym sklepie. Żywe obrazy z mchu to oryginalne rozwiązania dekoracyjne, które w pełni zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Jeżeli głowisz się nad tym, w jaki sposób mógłbyś nadać swojemu wnętrzu odrobiny charakteru, chciałbyś zaakcentować w nim swoje minimalistyczne podejście do życia lub po prostu marzy Ci się piękna, ale przy tym też niebanalnie zaaranżowana ściana, która swoim wyglądem oczaruje Twoich nawet najbardziej wybrednych gości – zapoznaj się z naszą ofertą i rozważ zakup obrazów z mchu. 

Żywe obrazy z mchu

Żywe obrazy z mchu to wyjątkowe dekoracje ścienne, które już na zawsze odmienią oblicze Twojego wnętrza. Obraz z mchu w wykonaniu Manutte to najprostszy sposób na dodanie natury do Twojego wnętrza. Dodanie eleganckiego, delikatnego elementu, który sprawi, że będziesz się czuć w swojej przestrzeni zdecydowanie lepiej!

 

Naturalny mech na ścianie

Mech, z którego korzystamy podczas wytwarzania naszych obrazów, posiada niezliczone ilości cennych i korzystnych dla ludzkiego zdrowia cech oraz właściwości. Żywe obrazy z mchu są wyjątkowo proste w pielęgnacji — uściślając, w zasadzie w ogóle jej nie potrzebują. Obrazy te są wyjątkowo trwałe i odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Żywych obrazów z mchu nie trzeba podlewać czy też przycinać. Nasze obrazy z mchu są zupełnie bezpieczne dla alergików, gdyż pokrywający je naturalny mech, nie przyciąga kurzu ani żadnych zanieczyszczeń. Obrazy z mchu są ponadto regulatorem mikroklimatu wnętrza, w którym się znajdują. Mech znajdujący się na naszych obrazach ma unikalną właściwość absorpcji wody z powietrza — jest jego naturalnym wskaźnikiem wilgotności. Jesteśmy przekonani, że nasze obrazy z mchu zachwycą nawet najwrażliwszych koneserów piękna — hobbystów okazyjnie interesujących się dekoracyjnymi artykułami wyposażenia wnętrz, lecz także prawdziwych pasjonatów, dla których sztuka jest najważniejszym celem życia i jedyną w nim miłością.

Obrazy z naturalnego mchu - co je wyróżnia?

Obrazy z naturalnego mchu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Obrazy z mchu doceni każdy, komu bliska jest pasja do naturalnych rozwiązań, ale także fascynacja tym, co nowe, unikatowe oraz wyraźnie wyróżniające się spośród produktów ogólnodostępnych na rynku. Żywe obrazy z mchu to przede wszystkim oryginalność i niesztampowość, które korzystnie łączą się ze szczerą afirmacją piękna oraz zamiłowaniem do otaczającej nas natury. Obrazy z mchu to dekoracje, które zachwycają, ale też zaskakują. Nasze obrazy pokryte mchem to nieszablonowe rozwiązania, których na próżno szukać w ofertach większości producentów dekoracji ściennych. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób mógłbyś wypełnić pustkę, która ważko ciąży na Twojej ścianie, pomyśl o designerskich obrazach z mchu, które dostępne są w naszej ofercie!

Zielona ściana

Zielona ściana w wykonaniu marki Manutte to designerskie obrazy powieszone na ścianie, dodające uroku całej przestrzeni. Marka Manutte specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży obrazów, które z powodzeniem wykorzystane mogą zostać podczas aranżowania niejednego wnętrza. Na polskim rynku dostępnych jest wiele naprawdę różnorodnych materiałów, jednak naszym zdaniem to właśnie mech, z którego korzystamy podczas produkcji obrazów z mchu, jest jednym z najszlachetniejszym spośród nich wszystkich. Mech łączymy dość nietypowo, dlatego obrazy z mchu to przenikanie się materiałów, swoista gra różnorodności, ale też stawianie na zawsze sprawdzone rozwiązania. Obrazy z mchu to piękno i naturalność zaklęte w kawałku geometrycznej formy. Dzięki temu, obrazy z mchu to niepodważalna wartość w Twoim wnętrzu. Każdy, kto zdecyduje się choćby tylko na jeden obraz z mchu, nie zechce go już nigdy zdejmować ze swojej ściany. Warto pozwolić Manutte zaopiekować się swoim wnętrzem i postawić na nasze obrazy z mchu!

Obraz chrobotek reniferowy - czy to już sztuka?

Tak, wytwarzane przez nas obrazy z mchu, są synonimem naturalnego luksusu dostępnego dla niemal każdego. Obrazy z mchu to dekoracje, których zakup warto rozważyć, chcąc zagospodarować własną ścianę w sposób nie tylko wyjątkowy i oryginalny, lecz także nieobciążający dla portfela. Nasze obrazy, które pokryte są naturalnym mchem, oferujemy w rozsądnych cenach. Najtańszy obraz z mchu, który dostępny jest w naszej ofercie to wydatek rzędu zaledwie kilkuset złotych. Głęboko wierzymy, że dzięki naszym obrazom z mchu każdy człowiek będzie miał możliwość przeniesienia choćby odrobiny żywej natury do swojego wnętrza.

Obraz mech i beton?

Obrazy z mchu to również połączenie różnorodnych materiałów – betonu, mchu, rdzy…  to dekoracje ścienne, które pasują do niemal każdego wnętrza. Styl klasyczny i nowoczesny, rustykalny oraz glamour, minimalistyczny, ale też ten pełen przepychu — nie od dziś wiadomo, że kontrasty przyciągają się najbardziej, a żywa natura doskonale odnajduje się w każdym możliwym rozwiązaniu aranżacyjnym. Obrazy z mchu dają nam tę niepowtarzalną możliwość wpuszczenia do naszych wnętrz ożywczego powiewu tego, co nieskażone jest ludzką ingerencją — powiewu żywej natury. Dzięki naszym obrazom z mchu natura będzie jeszcze bliżej nas niż kiedykolwiek!

Panele z mchem czy obraz z mchem.

Panele z mchem to w naszej percpecji wyjątkowe obrazy z mchu – ponieważ są one doskonałym sposobem na zagospodarowanie własnej ściany — nie tylko tej w domu czy mieszkaniu, lecz także w biurze, hotelu, kawiarni i restauracji. W zasadzie nic nie ogranicza szeregu możliwości, jakie stwarzają obrazy z mchu. Jedynym ograniczeniem będzie zawsze tylko i wyłącznie wyobraźnia osoby, która odpowiada za zaaranżowanie danej przestrzeni. Obrazy z naturalnego mchu mogą więc z powodzeniem umilać czas gościom oczekującym na zakwaterowanie w hotelowym lobby, ale obrazy te mogą również być punktem odprężenia dla zmęczonych oczu pracownika biurowego, który większość swojego czasu spędza przy komputerze. Obrazy z mchu mogą też po prostu tworzyć miły i przyjemny dodatek dekoracyjny, np. dla klientów kawiarni delektujących się pyszną i aromatyczną kawą. Obrazy z mchu sprawdzą się w dosłownie każdym wnętrzu — warto dać im szansę i sprawić odrobinę przyjemności sobie, swoim klientom czy też pracownikom.

Biofilia trend

Trend biofilia jest nam zdecydowanie bliski. Zieleń, natura uspokaja, w unikalny sposób dekoruje wnętrze. Obrazy z mchu to połączenia różnych, często zupełnie odmiennych od siebie materiałów, barw, wymiarów czy stylów projektowania, jednak efekt jest zawsze podobny — powstaje piękno, które zdumiewa i zaskakuje. Doskonale rozumiemy problemy, z jakimi współcześnie zmaga się nasza planeta, dlatego w trosce o otaczające nas środowisko. Obrazy z mchu to zawsze mądra i odpowiedzialna inwestycja, z której cieszyć się będziesz mógł drogi Kliencie przez długie lata.

Obraz z mchu rozmiary

Nasze obrazy z mchu dostępne są w naprawdę wielu wariantach ułożenia wzoru z mchu, ale także w licznych kombinacjach rozmiarowych czy kolorystycznych. Nasze obrazy z mchu najczęściej oferujemy w standaryzowanych ramach o wymiarach: 30/40 cm, 40/50 cm, 50/50 cm oraz 50/70 cm, jednak chcemy także wyraźnie podkreślić, że chętnie podejmiemy się również realizacji Twojego wyjątkowego, szytego na miarę zamówienia — obrazu z mchu spersonalizowanego, zaprojektowanego i stworzonego dokładnie wprost pod Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Jeżeli masz pomysł na swój własny obraz z mchu — odezwij się do nas. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie obraz z mchu, który będzie odzwierciedleniem Ciebie oraz Twoich artystycznych inspiracji!

Zywe obrazy z mchu

Bliskość otaczającej nas natury ma ogromny wpływ na odczuwany przez nas komfort życia, ale też pomaga nam w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Dzięki częstemu obcowaniu z naturą czerpiemy z niej niezmierzone siły oraz energię witalną do życia. Żywe obrazy z mchu umożliwiają nam zbliżenie się od natury, a w następstwie tego — dają nam możliwość cieszenia się z jej bezpośredniej bliskości. Obrazy, które pokryte są naturalnym mchem, stanowią odpowiedź na potrzeby tych wszystkich, którzy odczuwają tęsknotę za korzyściami, jakie niesie ze sobą to, co naturalne i nietknięte ręką człowieka. Obrazy z mchu to swoisty powrót na łono natury, który pozwala nam się zrelaksować i wyciszyć. Zieleń mchu znajdującego się na naszych obrazach, odpręża i wprowadza w niezwykły błogostan. Obrazy z mchu to coś więcej niż tylko pospolity kwiatek w doniczce — to przeniesienie kawałka dziewiczego lasu wprost do naszych wnętrz!

Obraz z mchu do domu czy do biura?

Polska poetka-noblistka pisała w wierszu, że nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy. Z naszymi  obrazami z mchu jest zupełnie tak samo — nie ma i nigdy nie będzie na świecie dwóch identycznych obrazów z mchu. Każdy obraz z mchu jest unikatowy i na swój sposób wyjątkowy. Piękno natury, oprócz jej niesymetryczności, polega właśnie również na jej swoistej niepowtarzalności. Nasze obrazy z mchu są żywym odzwierciedleniem natury, dlatego próżno oczekiwać, że ktokolwiek, gdziekolwiek stworzy obraz zupełnie taki sam jak ten, który wisi na naszej ścianie. Żywy obraz z mchu to kawałek prywatnego piękna, z którego cieszyć się będziesz mógł tylko Ty oraz Twoi najbliżsi! Możesz go śmiało wykorzystać projektując przestrzeń domową, biurową, restauracyjną czy hotelową.

Zielony mech obraz i akustyka

Naturalny mech, którym pokryte są nasze obrazy, posiada pewne właściwości akustyczne. Stabilizowany mech, co do zasady sprzyja wyciszaniu ścian, które są nim pokryte. Kompleksowo — w formie zielonych ścian, lecz także jednostkowo — np. wieszając na ścianie pojedyncze, żywe obrazy z mchu. Nie każdy jest świadomy tego, że obrazy z mchu, oprócz tego, że reprezentują sobą górnolotną sztukę i wywołują najwyższe odczucia estetyczne, są także bardzo utylitarne. Żywe obrazy z mchu to sprzymierzeńcy Twojego relaksu i sojusznicy na drodze do wyciszenia się po ciężkim i wyczerpującym dniu — warto o tym pamiętać.

Obrazy z Polski

Obrazy z mchu marki Manutte to produkty, które zaskakują swoją jakością i solidnością, a przy tym też charakteryzują się prawdziwie unikatowym, oryginalnym designem. Obrazy z mchu marki Manutte nie są naśladownictwem innych, dostępnych na rynku produktów. Nasze obrazy wytyczają zupełnie nowe i nieznane wcześniej kierunki we wzornictwie oraz sztuce. Obrazy z mchu naszej marki to coś więcej niż tylko dekoracja ścienna. To przeniesienie artystycznych wizji niezwykłych ludzi, którzy naszemu światu mają bardzo wiele do powiedzenia. Wystarczy tylko ich posłuchać… A wszystko to zostało stworzone w Polsce.

Obraz jako prezent?

Najpiękniejszy prezent to prezent zawsze zaskakujący i nigdy niespodziewany. Sprezentować drugiej osobie można dosłownie wszystko, lecz nie wszystko nadaje się do odegrania roli prezentu. Nasze żywe obrazy z mchu stanowią świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz podarować swoim bliskim coś naturalnego, ale coś co przetrwa dłużej niż tydzień w wazonie. Doceni to każdy, kto kocha sztukę oraz utożsamia się z pięknem płynącym z połączenia unikalnego wzornictwa, oraz naturalności o zawsze nieprzemijającej świeżości. Z obrazu z mchu na pewno ucieszy się Twoja żona i Twój mąż. Z takiego obrazu ucieszą się również Twoi rodzice, Twoje dzieci, przyjaciele czy też sąsiedzi. Nie zwlekaj z zakupem, ponieważ obraz z mchu to zawsze strzał w dziesiątkę!