Obrazy - rdza

Obrazy wykonane z prawdziwej, aktywowanej rdzy dają wyjątkowy, loftowy efekt. W naszych pracach znajdziesz unikalne łączenia – rdzy z mchem, rdzy z wstawkami złotymi czy też efektami 3d. Dzięki temu obrazy z rdzą staną się wspaniałymi dodatkami do Twojego wnętrza. Poznaj naszą ofertę, a jeżeli zainspirowałe(a)ś się naszymi pracami, lecz chcesz stworzyć własną, w 100% spersonalizowaną kompozycję, skontaktuj się z nami.

Obrazy z rdzą

 

Obrazy z rdzą to dekoracje ścienne, które swoją wyjątkowość zawdzięczają naturalnemu procesowi korozji. Obrazy z rdzą charakteryzują się unikatowym wybarwieniem, które przywołuje na myśl takie kolory jak: pomarańcz, czerwień, szarość i przede wszystkim brąz. Nasze obrazy z rdzą powstają dzięki specjalnej technice aktywacji rdzy. Technika, która opracowana została właśnie na potrzeby tworzenia obrazów z rdzą. W przekonaniu wielu, takie dekoracje ścienne, jak obrazy z rdzą nadają wnętrzu specyficzny, ciężki, a nawet wręcz metaliczny klimat. Rdza kojarzy nam się zazwyczaj z czymś starym i zużytym – z przedmiotami, które czasy świetności mają już dawno za sobą i należy je wyrzucić do śmieci lub przemalować i zupełnie odnowić. Rdza jednak może też z powodzeniem posłużyć nam jako dekoracja. Z tego też powodu powstają nasze oryginalne i niepowtarzalne obrazy z rdzą. Dekoracje z rdzą cechują się swoistą autentycznością, która dodaje wnętrzom pazura i drapieżnego, niepokornego charakteru. Obrazy z rdzą to dekoracje, obok których trudno jest przejść obojętnie. Zawsze warto zainteresować się korzyściami, jakie niosą za sobą dekoracje z rdzą. Rdza to niezwykle szlachetny materiał, który bez dwóch zdań zasługuje na naszą uwagę!

 

 

Obrazy rustykalne

Obrazy rustykalne w wykonaniu Manutte to dekorace z rdzą, które najczęściej kojarzą nam się z wnętrzami surowymi i zimnymi, takimi jak: wnętrza pofabryczne, loftowe czy industrialne. Tak naprawdę, mało kto jest świadomy tego, że rdzy, która znajduje się na obrazach z rdzą, bliżej jest do ciepła i przytulności niż do typowo przemysłowej, chłodnej surowości. Wnętrza zaaranżowane z użyciem obrazów z rdzą, stają się wyjątkowo ciepłe i przytulne w odbiorze. Rdza ma pewną rzadko spotykaną cechę – zdolność do ocieplania wizerunku przestrzeni, w której się znajduje. Właśnie dlatego wnętrza zaprojektowane z użyciem rdzy, bardzo często nazywa się „miękkim industrializmem”. Obrazy z rdzą doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest dużo wolnej przestrzeni i brakuje nam pomysłu na jej zagospodarowanie. Obrazy z rdzą dają nam w zasadzie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Rdza będzie zatem świetnie się prezentowała nie tylko we wnętrzach loftowych czy industrialnych, lecz także we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych i minimalistycznych. Powszechnie wiadomo, że rdza prezentuje się jednak najlepiej przede wszystkim na ścianach. Nasze obrazy z rdzą to niepowtarzalna szansa na wykorzystanie tej wiedzy w praktyce!

Designerskie dodatki na ścianę - obrazy z rdzy

 

Rdza, która znajduje się na naszych obrazach, doskonale prezentuje się w połączeniu z wieloma innymi materiałami. Nieregularna struktura naturalnej rdzy pozwala na eksperymentowanie i zestawianie jej z bardzo nietypowymi fakturami czy wzorami. Wiele spośród materiałów zestawianych przez nas z rdzą, na pierwszy rzut oka trudno jest sobie wyobrazić w połączeniu z nią. Jak się jednak okazuje, w wielu przypadkach jest to tylko bardzo pozorne i złudne przeświadczenie. Rdza pasuje do naprawdę wielu barw, form, faktur czy materiałów. Jako producent obrazów, bardzo chętnie łączymy rdzę z np. naturalnym mchem stabilizowanym. Mech ten występuje w różnych formach i kształtach. W naszej ofercie najczęściej można znaleźć obrazy z rdzą, które łączą w sobie rdzę oraz mech płaski, poduszkowy i chrobotek. Połączenie naturalnej i świeżej zieleni mchu wraz z brązowym, ziemnym wybarwieniem rdzy wypada niezwykle korzystnie i trudno jest się takim połączeniem nie zachwycić. Niektóre spośród naszych obrazów z rdzą ozdobione zostały dodatkowo płatkami złota. Złota barwa dostrzegalnie podnosi rangę obrazów o rdzawej kolorystyce i dodaje im nie tylko osobliwego uroku, lecz także kunsztu i ponadczasowej klasy. Obrazy z rdzą to doskonały wybór dla Twojego wnętrza. Postaw na rdzę i ożyw swoje wnętrze razem z nami!

 

 

Obrazy z rdzą - co je wyróżnia?

Wytwarzane przez nas obrazy z rdzą, są dziś na rynku rzadko spotykanymi elementami dekoracyjnymi ścian. Trudno jest odmówić naszym obrazom z rdzą kunsztu i polotu, ale także pomysłowości i pewnego rodzaju innowacyjności w sztuce. O rdzy można powiedzieć zapewne wiele, jednakże nie tak już wiele można jej dostrzec w najbliższym nas otoczeniu. Rdza, a także obrazy z rdzą to produkty wciąż relatywnie rzadko spotykane we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Całe szczęście, że architekci, projektanci i dekoratorzy wnętrz, coraz częściej dostrzegają szereg korzyści, jaki płynie z wykorzystywania rdzy w swoich realizacjach. Obrazy z rdzą wytwarzane przez naszą markę, to pewna forma przeniesienia materiałów z przestrzeni dla nich oczywistych, wręcz naturalnych, do przestrzeni mniej dla nich oczywistych, ale za to o wiele więcej zyskujących na takim przeniesieniu. Nasze obrazy z rdzą stanowią lekarstwo na pewnego rodzaju nudę, która zdaje się, że już na dobre zadomowiła się w większości sklepów z artykułami do dekorowania wnętrz. Zawieś nasze obrazy z rdzą na swojej ścianie i zaskocz sam siebie!

Rustykalne obrazy z rdzą - jaka cena?

Nasze rustykalne obrazy z rdzą, są w teraz zasięgu ręki dla niemal każdego. Trudno jest znaleźć na rynku dekoracje ścienne, które nie dość, że będą wspaniale się prezentowały i cechowały niebanalnym designem, to na dodatek jeszcze będzie je można zakupić w rozsądnej i niewygórowanej cenie. A jednak zdarzają się wyjątki, ponieważ takie są właśnie nasze obrazy z rdzą. Produkowane przez nas obrazy z rdzą oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach — akceptowalnych dla większości osób. Najtańszy obraz z rdzą, który dostępny jest w naszej ofercie to wydatek kilkuset złotych. Co istotne, relatywnie niskie ceny naszych obrazów z rdzą wcale nie oznaczają niskiej jakości tych produktów. Wprost przeciwnie – w parze z rozsądną ceną tych produktów idzie też ich najwyższa jakość oraz solidność użytych materiałów. Wybierając swój unikalny i niepowtarzalny obraz, warto pamiętać, że nasze obrazy z rdzą to piękno, które procentuje!

Obrazy z rdzą - jakie są stosowane inne materiały?

Marka Manutte specjalizuje się w tworzeniu obrazów oraz ich maksymalnej indywidualizacji. Nasze produkty wyróżniają się spośród innych, dostępnych na rynku nietypowymi połączeniami użytych materiałów, ale również pomysłowymi formami i często zaskakującą kolorystyką. Obrazy z rdzą, które produkujemy to tylko jeden z segmentów naszej działalności. Oprócz obrazów z rdzą zajmujemy się również wytwarzaniem obrazów z mchu, obrazów z betonu, obrazów będących połączeniem miedzi oraz patyny, a także obrazów z forniru kamiennego. Rdza oraz obrazy z rdzą mają to do siebie, że dodają zaaranżowanym z ich użyciem wnętrzom trudnego do podrobienia uroku oraz niepowtarzalnego klimatu. Obrazy z rdzą są na pewno jednym z ciekawszych rozwiązań dekoracyjnych, oferowanych przez naszą markę. Manutte, za każdym razem stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dlatego nasza oferta stale jest poszerzana o nowe, zaskakujące produkty — również o obrazy z rdzą. Wierzymy, że współpraca z naszą marką za każdym razem jest wspaniałym doświadczeniem dla naszych Klientów. Dla nas wspaniała jest ona na pewno!

Rdza na ścianie - gdzie ją wieszać?

Rdza na ścianie, zwłaszcza w postaci obrazów (marki Manutte 🙂 ) – doskonale sprawdzą się zarówno w domu czy mieszkaniu (nie tylko tym zaprojektowanym w stylu industrialno-loftowym), ale również w sklepach, biurach, restauracjach, kawiarniach, galeriach handlowych, hotelach i w wielu, wielu innych wnętrzach o charakterze zarówno prywatnym, jak i typowo komercyjnym. Nie ma głupich pomysłów, dlatego dosłownie każdy pomysł na wykorzystanie naszych obrazów z rdzą jest dobry i trafiony — nie istnieją żadne ograniczenia. Obrazy z rdzą świetnie będą prezentowały się zarówno w sypialni, nad łóżkiem, jak i również wysoko nad regałem z książkami — w bibliotece miejskiej. Gdziekolwiek by nie zawiesić naszych obrazów z rdzą, będą one sprawiały ludziom dokładnie tyle samo radości. Dla nas rdza jest najkrótszą drogą do szczęścia. Rdza wywołuje uśmiech na twarzy. Obrazy z rdzą łączą ludzi!

Panele z rdzą czy obraz? Zawsze wyjątkowe!

Panele z rdzą to dla nas piękne obrazy i dekoracje. Ale uwaga – jak to bywa w naturze – dwa jednakowe obrazy z rdzą nie istnieją. Każdy obraz z rdzą jest unikalny i na swój sposób niepowtarzalny. Wszystkie nasze obrazy oferujemy w dokładnie jednym, jedynym egzemplarzu. W związku z powyższym, gwarantujemy, że nikt, nigdy nie będzie miał takiego samego obrazu z rdzą w swoim wnętrzu, jak Ty. Obrazy z rdzą to sztuka na wyłączność — prywatny wymiar luksusu. Warto skorzystać z takiego dobrodziejstwa i podarować sobie coś, czego inni ludzie będą nam zazdrościli.

Rdza na ścianie inspiracje

Obrazy z rdzą, które dostępne na naszej stronie, można zakupić w wielu kombinacjach rozmiarowych i kolorystycznych. Obrazy z rdzą oferujemy najczęściej w standaryzowanych ramach o wymiarach: 30/40 cm, 40/50 cm, 50/50 cm oraz 50/70 cm. Są różnorodne, wierzymy zę są dla Was inspiracją. Natomiast, jeżeli z jakiegoś powodu potrzebujesz obrazu z rdzą o mniej typowych, niestandardowych wymiarach, z przyjemnością z Tobą porozmawiamy o Twoim projekcie. W takim wypadku prosimy jedynie o kontakt i krótką rozmowę. Połączmy swoje siły i razem stwórzmy obraz z rdzą, który zaskoczy nas wszystkich.

Rdza na ścianie w Polsce, Nowym Jorku i Tokio. Z Polski.

Obrazy z rdzą marki Manutte to produkty cechujące się bardzo wysoką jakością wykonania oraz solidnością użytych materiałów. Dodatkowym wyróżnikiem naszych obrazów z rdzą jest oryginalny, niedostępny u innych producentów design. Projektanci marki Manutte, tworząc obrazy z rdzą, zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Inspiracją dla nich było wszystko to, co nas otacza — począwszy od pomysłów płynących z ich wcześniejszych realizacji artystycznych, a kończąc na trendach, które wyraźnie dziś przodują w dziedzinie sztuki i wzornictwa. Nasze obrazy to zdecydowanie coś więcej niż tylko zwykła dekoracja ścienna. Obrazy te każdorazowo zawierają w sobie cząstkę ich twórców — ich mądrość, pomysłowość, ale także pokorę i zrozumienie dla otaczającego świata. Warto dodać, że nasze obrazy z rdzą są produktami w 100% polskimi. Marka Manutte jest polskim producentem, a nasze obrazy, chociaż designem i jakością w zupełności nie odbiegają od tych zagranicznych, są produkowane w Polsce. Już dziś postaw na polską jakość, w światowym wydaniu. Postaw na nasze obrazy z rdzą!

Pomysł na prezent marzeń

Nie zawsze wręczenie komuś prezentu, musi wiązać się z jakąś konkretną okazją. Czasem warto sprawić komuś niespodziankę i obdarować go bez żadnej okazji, z zaskoczenia. Prezenty, które pamiętamy zawsze najdłużej i po latach najcieplej je wspominamy, to te, które wręczone zostały nam niespodziewanie. Myśląc o prezencie dla bliskiej nam osoby, czy to urodzinowym, świątecznym, czy jakimkolwiek innym, warto pomyśleć o wręczeniu czegoś nietypowego i niedostępnego w obiegu masowym. Takie są właśnie nasze obrazy z rdzą. Jesteśmy przekonani, że niewiele osób widziało kiedykolwiek wcześniej tak piękne obrazy, jak te, które dostępne są w naszej ofercie. Obrazy z rdzą to odpowiedź na masowość i pospolitość. Obrazy z rdzą są antonimem szpetoty i kiczu zalewającego nas z każdej strony. Jeżeli chcesz sprawić dużą przyjemność swojej żonie, mężowi, rodzicom, dzieciom czy wnukom — podaruj im jedyny w swoim rodzaju obraz z rdzą. Nasze obrazy z rdzą są gwarantem zadowolenia płynącego z obdarowywania najbliższych!